HAKKIMIZDA


2010 yılında Av. İsmail Hakkı İÇOĞLU tarafından kurulan İçoğlu Hukuk Bürosu, uzman ve tecrübeli kadrosuyla ticaret hukukunun yanında, şirketler hukuku, miras hukuku, idari yargı hukuku, vergi hukuku, iflas erteleme, konkordato ve marka hakkına tecavüz, markanın hükümsüzlüğü, telif hakları, aile hukuku, boşanma ile ceza hukukuna ilişkin sanık müdafiliği ve müşteki vekilliği olmak üzere pek çok davada hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

İstanbul Kartal 'da bulunan Hukuk Büromuz, ulusal ve uluslararası alanda müvekkillerine avukatlık hizmeti ve hukuki danışmanlık sağlamaktadır. Genç, dinamik ve deneyimli ekibiyle büromuz; sadece dava açma yoluyla değil, bunun dışında uyuşmazlıkları sulh ve uzlaşma gibi alternatif yöntemleri de deneyerek çözüme ulaştırmakta, çeşitli koruyucu avukatlık tavsiyeleriyle müvekkillerini bilgilendirerek uyuşmazlığı daha ortaya çıkmadan önlemektedir.

Hukuk büromuz, avukatık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir. Çalışanlarımız, müvekkillerine ait her türlü bilgi ve belgeyi sır saklama yükümlülüğü kapsamında muhafaza etmektedir. Her türlü uyuşmazlık ve davalarda müvekkillere olası riskler ve ihtimaller aktarılmakta ve ayrıca müvekkillerin onayı alınmaktadır.

HAKKIMIZDA BİR KAÇ KELİME


"Biz Hakk'ın mücadelesi için
kendini adayan, adalet hizmetkarlarıyız."

 

İNANÇLARIMIZ

Hukuk büromuz bir aile gibidir.

 

ZENGİN DENEYİM

10 yıldan fazla deneyim.

 

SONUÇLARIMIZ

Sonuçlarımız yalnızca memnuniyetten ibarettir.

MÜŞTERİ GERİBİLDİRİMLERİ